ترندهای روز

احتمال قتل تاجری که از غرب کشور به تهران آمد و ناپدید شد

پایگاه خبری تحلیلی ایران تحلیل (irtahlil.com):

این پرونده که مدتی است در شعبه دوم بازپرسی بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران در جریان است، مربوط به مردی است که در یکی از شهرهای غرب کشور زندگی و تجارت می کرد، اما حدود چهار ماه پیش، خانواده ناپدید شدن وی را به اداره اطلاعات شهر خود گزارش کردند. و گفتند: آن جوان به خرید و فروش کالا مشغول بود و از خانه بیرون رفت. پس از آن، آنها از او خبر ندارند.

در این دستور تحقیقات از غرب کشور آغاز شد و پس از مدتی ردیابی مرد جوان در تهران به دست آمد. از این رو پرونده با نیت قضایی وارد پایتخت شد و با توجه به موضوع به دادسرای امور جنایی تهران ارسال و در آنجا نیز به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد. در ادامه به دستور بازپرس حمیدرضا کیاستی تلفن مرد جوان ردیابی شد و همچنین در تحقیقات انجام شده مشخص شد وی از حدود ۴ ماه قبل با افرادی برای کارهای تجاری و معاملات کالایی ارتباط داشته است.

تحقیقات پلیسی نشان داد مرد فقدانی در آخرین ملاقات خود با سه نفر برای خرید و فروش کالا بوده است. اما بعدها که با مدارک پلیس مواجه شدند، پس از تایید ملاقات با مرد مفقود شده، گفتند: آخرین بار او را دیدیم و از ناپدید شدنش اطلاعی نداریم، اما چون ترسیده بودیم منکر آشنایی اش شدیم.

همچنین در بخشی دیگر از تحقیقات مشخص شد مرد مفقود شده آخرین بار با یکی از این افراد که با یکدیگر فامیل بودند دیده شده و پس از آن ناپدید شده، حتی به قرار کاری دیگری که با دیگری داشته است نرفته است. شخص

پس از آن با انکار اولیه هر سه مرد برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران آگاهی قرار دارند تا با تحقیقات آنها سرنوشت مرد مفقود شده مشخص شود. در ادامه تحقیقات، بازپرس کیاستی دستور داد تا کلیه فرضیات در دستور کار قرار گیرد و در آخرین تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی، دو متهم پسر و دختر جوان و تعدادی نیز دستگیر شدند. شواهد همچنین نشان می دهد که مرد گم شده در تجارت بوده است. جواهرات بود، احتمالاً او به قتل رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا