اخبار بورس

اخباری مهم بورس فردا ۳ بهمن

چیزی را گزارش کنید نبض بازار سهام۲ بازار سهام فردا سه شنبه بهمن ماه ۱۴۰۲ کار خود را آغاز می کند، در حالی که این خبر ممکن است تا حدودی برای سهامداران مهم باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این خبر را مطالعه کنید.

۱- یک جلسه تمدید ۱۰۰۰% ذوب در یک ماه انجام داد
۲- سید احسان خاندوزی: شرکت های پذیرفته شده در بورس که مشمول افزایش سرمایه و تزریق منابع آنها به بخش تولید و توسعه می شوند با نرخ صفر مشمول مالیات می شوند.
۳- پس از گفتگوی تلفنی وزرای امور خارجه پاکستان و جمهوری اسلامی ایران، دو طرف توافق کردند که سفرای دو کشور تا ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ (۶ ژانویه ۲۰۲۴) با یکدیگر دیدار کنند. بهمن ماه ۱۴۰۲) برای بازگشت به کار.
۴- تغییر در افزایش سرمایه در راکیش: هیئت مدیره شرکت کارت اعتباری ایران کیش در یک تغییر درصد افزایش سرمایه را به ۴۳ درصد کاهش داد.
۵- فریدون عباسی دوانی، عضو کمیسیون انرژی مجلس: در خصوص تغییر تعرفه انرژی بحثی مطرح نشده و در لایحه بودجه سال آینده نیز به آن اشاره نشده است.
۶- نمادهای معاملاتی پتروشیمی جهرم (جهرم)، پتروشیمی داراب (داراب)، پتروشیمی فسا (فسا)، شرکت سرمایه گذاری کوه نور (ثنور) و شرکت فارسیت دورود (سفارود) در تابلوی نارنجی بازار پایه قرار گرفتند. بورس خارج از بورس ایران
۷– بر اساس تحقیقات انجام شده، نماد معاملاتی زنجیره معاملات رفاه (رفاه) در تابلوی زرد بازار پایه فرابورس ایران طبقه بندی شد. به همین منظور نماد معاملاتی مذکور پس از حذف سفارشات موجود در پایان معاملات روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۱/۰۴/۱۱ متوقف خواهد شد تا فرآیند فنی انتقال نماد به تابلوی زرد بورس انجام شود. بازار پایه سال بورس ایران.
۸- افزایش سرمایه ۲۵ درصدی به تایید حسابرس رسید.
۹– خرید سهام “وامید”: گروه مدیریت سرمایه گذاری امید از خرید ۱۰۰ درصدی سهام شرکت پیمانکاری پترومید آسیا خبر داد.
۱۰– شبریز به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعات ناشر، نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ متوقف می شود.
۱۱- اعلام زمان برگزاری دومین حراج شمش طلا: دومین حراج حضوری شمش طلا در مرکز مبادلات ارزی و طلای ایران در روز چهارشنبه ۱۳ فروردین. بهمن ماه برگزار می شود و متقاضی می تواند تا سه شنبه ۳ ساعت ۱۶ خرید کند بهمن ۱۴۰۲ برای پرداخت مبلغ ضمانت نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا