اخبار بورس

اطلاعیه مهم عرضه اولیه بیوتیک

چیزی را گزارش کنید نبض بازار سهام امروز چهارشنبه ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲ تعداد سهام شرکت آنتی بیوتیک ایران (سهام عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم بورس اوراق بهادار ایران با نماد (بیوتیک ۱) و یادگاری IAMZ1 در ۳۲۱۱۶۰۰۰ سهم است. مرحله اول طبق روش مزایده فقط به صندوق های سرمایه گذاری سهامی و مختلط ارائه می شود.

۱- مرحله اول

تعداد سهامی که ممکن است از طریق روش مزایده به سرمایه گذاران واجد شرایط عرضه شود: ۳۲ میلیون و ۱۱۶ هزار سهم معادل ۴ درصد است.

اولین تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲

برآورد قیمت: ۱۸۳۴۰ ریال

حداکثر تعداد سهام قابل خرید در هر کد معاملاتی: ۶۴۲ هزار و ۳۲۰ سهم

در این زمینه باید به موارد زیر اشاره کرد:

۱) دوره سفارش از ۰۹:۱۵ رسیدن شما ۱۱:۱۵ صبح است.

۲) خرده فروشان گروه آنلاین و آنلاین در مرحله اول امکان ارسال سفارش را ندارند

۳) تمامی درخواست های خرید برای ورود به سفارش باید با قیمت محدود باشد.

۴) از آنجایی که روش تحویل به صورت حراجی است، در صورت مطابقت سفارشات اولویت با قیمت گذاری است و در صورت یکسان بودن قیمت ها، اولویت با ارسال مجدد سفارش است.

۵) خریداران می توانند چندین سفارش را به سامانه معاملاتی ارسال کنند، اما حداکثر تعداد سهام قابل خرید در هر کد معاملاتی ۶۴۲۳۲۰ سهم است.

۶) سفارشات ثبت شده در طول دوره ثبت سفارش ممکن است تغییر یا حذف شوند. پس از اتمام این مدت، دیگر امکان ورود، حذف یا تغییر سفارش وجود ندارد.

۷) تمام درخواست‌های خرید برای وارد کردن سفارش باید در مضرب ۲ سهم باشد.

۸) تنها صندوق‌هایی (صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط) که گزارش ارزیابی حقوق صاحبان سهام تهیه شده توسط صندوق را به آدرس ایمیل مندرج در اطلاعیه فوق ارسال کرده باشند، در سفارش پیشنهاد پذیرفته می‌شوند.

۹) با توجه به تبصره ماده ۶ مکرر ۳ دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و بورس اوراق بهادار ایران، بورس باید تعداد و قیمت سهام تخصیص یافته به سرمایه گذاران واجد شرایط را با توجه به ویژگی های هر یک از افراد واجد شرایط فهرست کند. سرمایه گذار که در عرضه اولیه شرکت کرده است. این موضوع در روز انتشار اولیه اعلام نخواهد شد. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر این اطلاعیه را در سایت رسمی فرابورس ایران مشاهده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا