فرهنگ و هنر

این افراد دو سود سهام عدالت در اسفند ۱۴۰۲ دریافت می کنند

در صورتی که روند تقسیم سود سهام عدالت وراث تا سقف ۱۰ باشد اسفند پایان سال ۱۴۰۲ گروهی از صاحبان سهام عدالت در آخرین ماه سال دو سود سهام جداگانه دریافت خواهند کرد.


ایران تحلیلی –

بر اساس وعده های داده شده، مرحله دوم واریز سود سهام عدالت برای کلیه سهامداران در روزهای پایانی برنامه ریزی شده است. اسفند انجام شود. در سال‌های اخیر پرداخت سود سهام عدالت در دو مرحله انجام شده است و در صورت رعایت روال سال گذشته، حساب‌های صاحبان سهام در هفته آخر سال شارژ می‌شود.

مجید عشقی رئیس سازمان بورس، محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه اوراق بهادار و مهدی حاجیوند دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس زمان واریز سود سهام عدالت را اعلام کردند. سهام در پایان سال، اما زمان دقیق پرداخت سود هنوز مشخص نشده است. مشخص نشده است و احتمالا باید تا اواسط اسفند ماه منتظر بمانیم تا تاریخ دقیق واریز سود به حساب سهامداران مشخص شود.

سال گذشته میزان سودی که در مرحله دوم به صاحبان سهام پرداخت شد نسبت به سود مرحله اول حدود ۱۷ درصد افزایش یافت. .

۲۳ آذر امسال در مرحله اول پرداخت سود سهام عدالت، دارندگان پرتفوی حقوق صاحبان سهام ۴۹۲ هزار تومان ۶۸۱ هزار تومان، ۵۳۲ هزار تومان ۷۳۶ هزار تومان و یک میلیون تومان پرتفوی حقوق صاحبان سهام یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان دریافت کردند. تومان.

سپرده سود غیرمنتظره برای وراث

علاوه بر سود مرحله دوم که همه صاحبان سهام عدالت دریافت خواهند کرد، ممکن است در ماه آینده برخی از سهامداران تعجب کنند زیرا به تازگی اعلام شده است که اگر روند تقسیم سود سهام عدالت وراث تا سقف ۱۰ باشد. اسفند در پایان ماه نیز سود سهام عدالت سال جاری و سال های گذشته به حساب وراث واریز می شود.

همان طور که گفته شد پرداخت سود سهام عدالت متوفی تا دهم اسفندماه مشروط و منوط به تقسیم سود سهام عدالت وراث است و در صورت احراز چنین پیش شرطی، برخی از دارندگان سهام عدالت که این پیش شرط خواهد بود. وراث در شب عید دو سود جداگانه دریافت خواهند کرد. آنها دریافت می کنند.

در خصوص میزان سود سهام عدالت متوفیان اظهار نظری نشده است، اما با توجه به اینکه سود سهام عدالت متوفیان مربوط به سود سهام آنها در چند سال اخیر است، به احتمال زیاد میزان سود سهام عدالت بسیار قابل توجه خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا