ارزهای دیجیتال

بنیان‌گذار تلگرام در انتظار سود 100 برابری از نات کوین / این انتظار واقع بینانه است؟


به گزارش ایران تحلیل، روز پنجشنبه هفته گذشته Not Coin بر روی بلاک چین تون ضرب شد و Not Coin بیش از ۸۰ میلیارد توکن Not Coin (NOT) را در بین شرکت کنندگان در بازی های این پروژه منتشر کرد. این توکن به سرعت در چندین صرافی ارز دیجیتال فهرست شد.

میلیون ها Natcoin به پاول دورف اهدا کنید

پس از اینکه NatCoin در صرافی ها قرار گرفت، در ۱۷ می، Pavel Dorf یک پیام تشکر از طرف خود و تیم برنامه تلگرام به دلیل اهدای ۶.۸ میلیون دلار NatCoin به آنها از طرف NatCoin منتشر کرد. این توکن ها توسط ۵۵۲۵۸۶ عضو جامعه NatCoin ارسال شده است. از بین این اعضا، بیش از ۲۰۳۰۰۰ توکن خود را از طریق بازی به دست آورده اند. این موضوع نشان دهنده قدرت این شبکه است.

پاول دورف، مدیرعامل تلگرام، پس از دریافت این نت کوین ها، اعلام کرد تا زمانی که این توکن ها به ارزش ۶۸۰ میلیون دلار نرسد، آنها را نمی فروشد و در آن زمان از این مبلغ برای خرید سرورهای جدید برای پیام رسان خود استفاده می کند. انجام داد

حمایت متقابل توسط نات کوین

وی پیش از اهدای این نات‌کوین‌ها به مدیرعامل تلگرام، طی اطلاعیه‌ای حمایت خود را از این توکن اعلام کرده بود و اعلام کرده بود که نات‌کوین‌ها می‌توانند به سرعت به یک ارز واقعی برای کاربران تبدیل شوند. از نظر او، داستان موفقیت این توکن، اکوسیستم قدرتمند Ton را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن نشان می دهد. تلگرام آزادی عمل بیشتری را نسبت به هر پلتفرم دیگری به توسعه دهندگان ارائه می دهد و مقیاس پذیری و انعطاف پذیری بالایی دارد.

شبکه NatCoin نیز در بیانیه ای به اهمیت نقش پاول دورف و تگلرام در توسعه این پروژه پرداخت. قدردانی از این شبکه نشان دهنده رابطه قوی بین تلگرام و رشد اکوسیستم بلاک چین است.

قیمت NatCoin

اسکرین شات 2024-05-18 223137

اخبار ارزهای دیجیتال را در صفحه ارزهای دیجیتال ایران تحلیل بخوانید.

سلب مسئولیت: همانطور که برای همه روشن است، تجارت در بازارها از هر نوعی نیاز به دانش و تجربه کافی دارد. این گزارش ایران تحلیل صرفاً در راستای تحلیل داده ها و اخبار مربوطه می باشد و این مجموعه هیچ گونه پیشنهادی را برای هر نوع تراکنش به خوانندگان عزیز ارائه نمی دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا