اخبار اقتصاد ایران

حقوق‌ کارکنان و یارانه درحال پرداخت است | مشکلی در تامین مالی، کالاهای اساسی و سوخت نداریم

سخنگوی اقتصادی دولت سیزدهم اعلام کرد: در حوزه پرداخت مالی بودجه ریزی خزانه، تمامی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان و یارانه نقدی پرداخت شده است و در صورت انجام مرحله نهایی در حوزه اجرایی بانک ها، ادامه خواهد داشت. امروز.

ایران تحلیل، سید احسان خاندوزی امروز (دوشنبه) با حضور در رسانه ملی اظهار داشت: جلسه فوق العاده هیئت دولت ساعت ۷ صبح امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهور و با توجه به سیاست آیت الله رئیسی مبنی بر ادامه بدون برنامه تشکیل شد. اعضای محترم هیئت دولت با پشتکار در جهت اداره امور کشور و رفع مشکلات مردم گزارشی از آخرین وضعیت حوزه خود در جلسه هیات وزیران ارائه کردند.

وی گفت: در جلسه امروز هیات وزیران اقتصاد، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت خود ارائه کردند و به حمدالله اعلام کردند که در تامین کالاهای اساسی مشکل وجود دارد. کالا، انرژی و سوخت و در زمینه خدمات پولی و مالی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی شود.

خاندوزی افزود: در حوزه پرداخت مالی، بودجه بندی خزانه، تمامی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان و یارانه نقدی پرداخت شده است و در صورت داشتن مرحله نهایی در حوزه اجرایی بانک ها، امروز ادامه خواهد داشت.

وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: بر اساس گزارش وضعیت شاخص های اقتصادی وضعیت پایدار و تحت مدیریت بخش های اقتصادی است و البته مقرر شد کمیته ستاد اقتصادی دولت این امر را انجام دهد. نظارت مستمر به صورت روزانه تا پایان ماموریت این دولت بدون وقفه. به صورت روزانه ادامه دهید.

به گفته سخنگوی اقتصادی دولت، گزارش ها به معاون اول ارائه می شود و در صورت نیاز به اقدامات عاجل این اتفاق می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا