اخبار اقتصاد ایران

خبر جدید درباره متقاضیان دریافت یارانه دستمزد | داوطلبان برای بهره‌مندی از مزایای این طرح چه شرایطی باید داشته باشند؟

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کاهش هزینه های استخدام نیروی جدید برای کارفرما، طرح جدیدی را با عنوان طرح یارانه دستمزد اجرا کرد.

ایران تحلیل، به نقل از تسنیم، بر اساس آخرین نتایج اجرای طرح یارانه دستمزد، بیش از ۴۳ هزار متقاضی در این طرح ثبت نام کرده اند و بیش از ۳۷ هزار نفر قرارداد منعقد و جذب بازار کار شدند.

بر اساس آخرین نتایج گزارش عملکرد اجرای طرح یارانه دستمزد، تاکنون ۴۳ هزار و ۴۴۱ نفر جویای کار و متقاضی در این طرح ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۷ هزار و ۲۲۸ نفر کاریابی منعقد و جذب این شرکت شده اند. . ۷۰۱۸ کارفرما نیز در این طرح ثبت نام کرده و اقدام به جذب نیرو کرده اند.

برای بهره مندی از مزایای طرح یارانه دستمزد، متقاضیان و داوطلبان باید دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر و سن آنها از ۳۷ سال بیشتر نباشد. شرط سنی برای زنان سرپرست خانوار جویای کار تا ۴۵ سال تعیین شده است.

کارجویان و کارفرمایان برای بهره مندی از مزایای این طرح و دریافت یارانه دستمزد می توانند به سامانه وزارت کار به نشانی مراجعه کنید و ثبت نام کنید.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تداوم و توسعه تولید و اشتغال، افزایش فرصت های شغلی در بازار کار و حمایت از تعاونی ها، طرح یارانه دستمزد را با هدف کاهش هزینه های اشتغال نیروی جدید برای کارفرما اجرا کرده است. شرکت های بخش خصوصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا