فرهنگ و هنر

دو انتصاب در هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار :: ایران تحلیل

طی حکمی از سوی دبیر هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار، دبیر اجرایی و دبیر هنری این دوره از جشنواره منصوب شدند.

به گزارش ایران تحلیل، محمد کرم الهی دبیر هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار در احکامی جداگانه دبیر اجرایی و دبیر هنری این دوره از جشنواره تئاتر ایثار را منصوب کرد.

بر این اساس حمید ساروخانی به عنوان دبیر اجرایی هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار منصوب شد.

همچنین محمد لارتی به عنوان دبیر هنری هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار منصوب شد.

حمید ساروخانی و محمد لارتی از هنرمندان و فعالان عرصه هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی و از جمله مدیران با سابقه اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار با حضور هنرمندانی از سراسر کشور و به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود. با هدف تبیین ارزش های والای انسانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت.

«آثار ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دفاع مقدس»، «تأثیر ایثار و شهادت در زندگینامه شهدا، ایثارگران، شهدای محور مقاومت (شهدای حرم)، شهدای امنیت، ایثارگری -ایثار سبک زندگی و ایثار اجتماعی در دوران معاصر، «اثرات ایثار» و ایثارگری همسران شهدا، آزادگان و خانواده های شهدا در دوران معاصر و «آثار ایثار و شهادت در ادوار مختلف تاریخی به ویژه تاریخ معاصر انقلاب» از مهمترین موضوعات این دوره از جشنواره است.

هشتمین جشنواره سراسری تئاتر ایثار به دبیری محمد کرم الهی در دو بخش صحنه ای و خیابانی از سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مدت ۴ روز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا