بانک و بیمه

ساختمان جدید شعبه فرشته بانک کارآفرین افتتاح شد

بر اساس گزارش بازار به نقل از بانک کارآفرینان؛ جدیدترین شعبه بانک در خیابان فیاضی تهران در مراسمی در راستای هویت بصری جدید بانک افتتاح شد.

بانک کارآفرین برای ارائه بهترین خدمات و رویکرد خدمات کاربر پسند به مشتریان؛ تجهیز و نوسازی شعب جدید در دستور کار قرار گرفته و از سال گذشته شعبه های متعددی در این راستا با رویکرد ارائه خدمات جدید افتتاح شده است.

ساختمان جدید شعبه فرشته (کد ۵۳۰۰۹۷۳) واقع در خیابان شهید فیاضی (فرشته)، بعد از خیابان کوهیار، پلاک ۷۱، طبقه همکف آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. برای رفاه حال مشتریان این شعبه امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی خود را دارد.

با توجه به موقعیت جغرافیایی شعبه فرشته، امکان استفاده از کمد بانک کارآفرین و سایر خدمات زنجیره ارزش نیز در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.
بر اساس این گزارش، در مراسم افتتاحیه این شعبه که با حضور احمد بهاروندی مدیرعامل، سهراب صادقی، مجتبی پیرهادی، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک برگزار شد، مدیرعامل بانک بانک با اشاره به پتانسیل های این شعبه ابراز امیدواری کرد: تا در کوتاه ترین زمان شاهد موفقیت های بیشتر همکاران خود در شعبه فرشته باشیم و از فرصت های ایجاد شده در محل جدید شعبه در این نقطه از تهران استفاده کنیم. “

در ادامه سهراب صادقی معاون توسعه شعب و بازار بر جایگاه ویژه شعبه فرشته با توجه به موقعیت مکانی آن در منطقه شمال تهران تاکید کرد و اظهار داشت: بانک کارآفرین شعبه فرشته با وجود محدودیت فضا در سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد. که در اختیار صنعت قرار گرفته است تاکنون پیشرفت های خوبی حاصل شده است و امیدواریم در آینده با بهره گیری از توانمندی های مربوطه منطقه شاهد رشد بیشتر شاخص های ارزش گذاری این صنعت باشیم و آن را یکی از برترین ها بدانیم. رتبه های بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا