بانک و بیمه

سند راهبری حقوقی بانک سپه رونمایی شد

به گزارش ایران تحلیل به نقل از بانک سپه، سند رهنمود حقوقی بانک سپه به همت معاونت حقوقی و با بهره مندی از دانش، تخصص، قانون مداری، تجربه، تعهد و روحیه جهادی و ضمن اصلاح و هوشمندسازی فرآیندها تهیه شد. همچنین بسترسازی و توسعه یک نظام حقوقی یکپارچه با در نظر گرفتن حقوق و انتظارات ذینفعان و رعایت حقوق بانک توسعه یافت.

محمد ابوالحسنی معاون حقوقی بانک سپه در حاشیه مراسم رونمایی از راهنمای حقوقی گفت: این سند بر اساس سند تحول بانک سپه تهیه و در چارچوب این سند به صورت ویژه تهیه شده است. در این سند، برنامه های حقوقی کوتاه مدت و میان مدت بانک در سراسر کشور. تدوین و پیاده سازی شده است.

کاهش خطرات حقوقی با توسعه نقش پیشگیرانه، مدیریت سبد مطالبات بانک، حمایت از حقوق ذینفعان از طریق توسعه مدیریت دانش در راستای بانکداری دیجیتال، توسعه حاکمیت قانون و بهبود رضایت ذینفعان و ایجاد و توسعه نظام حقوقی یکپارچه، از جمله راهبردهای کلان راهنمای حقوقی بانک سپه.

چابکی و عملیاتی شدن فرآیندها، مستندسازی، ایجاد و توسعه بستر فناوری در تصمیم گیری و اجرای آنها، ارتقای سطح علمی و عملی کلیه کارشناسان و مدیران حقوقی ستاد و مناطق، کاهش مطالبات بانکی و کاهش مطالبات طولانی – دعاوی مدت و یکپارچه سازی اقدامات و فعالیت های حقوقی با استفاده از فناوری های نوین نیز از اهداف راهبردی سند مدیریتی بانک سپه است.

مراسم رونمایی از سند مدیریت حقوقی بانک سپه روز دوشنبه ۲۵ برگزار شد دی این ماه همزمان با جلسه هیئت مدیره در ساختمان اداره حقوقی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا