ورزشی

طارمی دوست داشتنی است و زود در اینتر جا می‌افتد

فدریکو پاستورلو که به تازگی عکسی از خود و مهدی طارمی در شهر میلان منتشر کرده که نشان می دهد مهاجم تیم ملی کشورمان برای نهایی کردن مراحل پیوستن به اینتر به ایتالیا سفر کرده است. او به تمجید از مهاجم چند فصل اخیر پورتو پرداخت. طارمی ۳۱ ساله پس از ۴ سال موفق در پورتو به عنوان بازیکن آزاد به نراتزوری خواهد پیوست. طرفین ماه ها پیش به توافق رسیده اند و طارمی با قراردادی دو ساله با امکان تمدید برای سال سوم به اینتر خواهد پیوست و گفته می شود دستمزد او سالی ۳.۵ میلیون یورو خواهد بود.

فدریکو پاستورلو درباره خرید جدید اینتر گفت: طارمی بی صبرانه منتظر شروع کارش در اینتر است. او ماه ها پیش انتخاب خود را انجام داد. طارمی از مشتری های من نیست، فقط به عنوان واسطه انتقال او را تسهیل کردم، اما با مهدی وقت گذراندم و باید بگویم پسر دوست داشتنی است. طارمی به خوبی در اینتر جا خواهد افتاد و مطمئنم هواداران از داشتن او بسیار خوشحال خواهند شد.

طارمی که فصل گذشته در ۳۵ بازی برای پورتو به میدان رفت و ۱۱ گل و ۷ پاس گل به ثمر رساند، در ۱۸۲ بازی برای پورتو به میدان رفت و ۹۱ گل و ۵۶ پاس گل به ثبت رساند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در این مدت به پورتو کمک کرد تا هفت جام مختلف از جمله یک قهرمانی در لیگ برتر پرتغال و سه قهرمانی در جام حذفی پرتغال را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا