ترندهای روز

فال ابجد امروز سه شنبه 21 آذرماه 1402/ فال امروزتو ببین

فال امروز خودتو در قسمت منهای تحلیل بخون.
تمام سعی خودمون رو میکنیم که هر روز فال مرتبط با شمارو در این صفحه به اشتراک بگذاریم.

انسان همیشه به دنبال راهی برای درک آینده خود بوده است. در ایران این عمل از قدیم الایام با پذیرش انواع فال ها انجام می شده است.

فال حرف ابجد یکی از فال های قدیمی است که طرفداران خاص خود را دارد. حروف ابجد روشی برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که بر اساس الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده اند. گاهی اوقات از این روش برای شماره گذاری عناصر یا صفحات استفاده می شود.

از الفبای ابجد برای تطبیق اعداد و کلمات نیز استفاده می شود. به این صورت که برای هر حرف کلمه ای که می خواهند به عدد تبدیل کنند، عدد مربوطه را از جدول زیر می گیرند و اعداد به دست آمده را جمع می کنند. مثلاً در این روش کلمه «علی» «۱۱۰» و «یا علی» «۱۲۱» است.

فال ابجد یکی از جالب ترین فال هاست. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی است. در فال ابجد می توانید ببینید که چگونه ۴ حرف A، B، C، D بر اساس ماه تولد شما چیده شده اند. بسیاری نبوت ابجد را به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال، حروف ابجد برای هر ماه فال تعیین شده است و نام این ماه ها عبارتند از:

حمل

گاو نر

دوقلوها

سرطان

اسد

قله

مرحله

عقرب

قوس

به طور جدی

سطل

نهنگ

در زیر فال ابجد امروز ۳۱ آذرماه را برای متولدین هر ماه و همراه با ما گردآوری کرده ایم:

فرودین:

اکنون تمایل دارید همه چیز را مثبت ارزیابی کنید. شما می خواهید به رویاهای عاشقانه فکر کنید، اما کارهای پیش پا افتاده زندگی روزمره در انتظار شما هستند. به یاد داشته باشید که رویاهای خود را از دیگران پنهان نکنید بلکه آنها را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید. شما باید وظایف خود را در عین توجه به خیال پردازی های خود جدی بگیرید. راهی برای ایجاد تعادل بین این دو و همچنین عدم باخت پیدا کنید.

اردیبهشت: آاااااا

شما آنقدر اعتماد به نفس دارید که دیگران را تشویق کنید راه شما را دنبال کنند، اما ممکن است همه چیز آنطور که برنامه ریزی کرده اید پیش نرود. اتفاقات غیرمنتظره ای رخ می دهد که یافتن راه را برای شما دشوار می کند. این آشفتگی چند روزی مهمان شما خواهد بود، اما اگر بتوانید از مجهولات این موقعیت بهره برداری کنید، گنج های ارزشمندی خواهید یافت. با احتیاط ادامه دهید و تا می توانید از این هرج و مرج استفاده کنید.

خرداد: بابا

اهداف فعلی شما بر اساس تخیل شماست و بنابراین در واقعیت قابل دستیابی نیستند. ممکن است فکر کنید که راه مستقیمی در پیش دارید، اما نمی دانید این مسیر چقدر طول می کشد تا به هدف برسید. به رویاهای خود از دیدگاهی سالم تر و واقعی تر نگاه کنید و از هر فرصتی برای نزدیک شدن به هدف خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که از سفر لذت ببرید و فقط به پایان راه فکر نکنید.

تیر: سی سی سی

امروزه همکاران شما عامل اصلی سردرد شما شده اند زیرا ایده هایی را به شما ارائه می دهند که در نگاه اول بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. متأسفانه، شما چیزها را آنطور که می خواهید می بینید، اما در واقعیت واقعیت چیز دیگری است. بدانید که همه چیز نمی تواند عالی باشد. سعی کنید به جای دنبال کردن رویاهای دیگران، برنامه های خود را دنبال کنید. یک پایه قوی برای موفقیت خود ایجاد کنید.

مرداد:CAC

امروز به جزئیات توجه نمی کنید و این می تواند برای شما مشکل ایجاد کند. شما به طرز عجیبی فکر می کنید که می توانید همزمان در دو مکان باشید. شما باید انتخاب های خود را محدود کنید. وقتی تصمیم خود را گرفتید، دیگر نیازی به فکر کردن به آن و سرمایه گذاری مجدد انرژی ندارید زیرا تردید فقط وقت شما را تلف می کند. به جای چسبیدن به تخیل، بهتر است به این فکر کنید که چه کاری می توان انجام داد و چه کاری را نمی توان انجام داد.

شهریور: به نظر می رسد

شما به دنبال استقلال هستید و در این جستجو ممکن است به اشتباه عواقب ناگواری برای خود ایجاد کنید. فضای اطراف شما آنقدر غیرعادی به نظر می رسد که می توانید بدون فکر کردن به آن، هر خیالی را در سر خود داشته باشید. این سردرگمی می‌تواند منجر به ناامیدی شود، زیرا بعداً متوجه می‌شوید که فرصت‌ها را از دست داده‌اید و واقعیت‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل نکرده‌اید. هر چه بیشتر به حقایق توجه کنید، سود بیشتری خواهید برد.

مهر: اوه اوه اوه

شما نمی توانید دوستان واقعی خود را بشناسید زیرا امواجی که برای شما ارسال می شود پیچیده هستند و ایده های غیر واقعی در سر دارید. شما آنقدر گیج شده اید که به سختی می توانید حقیقت را بفهمید. اگر می‌دانید که حال خوبی ندارید، راحت‌تر می‌توانید با آن کنار بیایید، یعنی به ضعف‌های خود اعتراف کنید. سعی کنید همه چیز را همانطور که هست ببینید و با رویاهایتان آن را اختراع نکنید.

آبان: bd

سعی کنید مستقل از احساسات خود تصمیم بگیرید، به خصوص در مورد مسائل مالی. اهداف شما گیج به نظر می رسد و نمی توانید اولویت های خود را مشخص کنید. می دانید که بیش از حد خوش بینانه به وضعیت نگاه می کنید، اما نمی توانید از این طرز تفکر دور شوید. به جای تلاش برای استخراج حقایق، ابتدا به این فکر کنید که چگونه خیال پردازی غیر ضروری می تواند آینده شما را خراب کند. تصمیم نهایی را به تعویق بیندازید تا همه چیز برای شما روشن شود.

آذر: اوه اوه

امروز ممکن است در آینده نظری را مشاهده کنید که به شما انگیزه می دهد، اما بدانید که این تازه شروع مشکلات است. ممکن است آنقدر مجذوب برنامه هایتان شده باشید که بخواهید به هر کسی که به آنچه در ذهن شماست گوش می دهد بگویید. شاید دیگران نتوانند هیجان و اشتیاق شما را درک کنند. کمی آهسته تر حرکت کنید، شاید با یک لبخند شیرین، و سعی کنید رویاهای خود را یک قدم به دنیای واقعی بیاورید. بهتر است دیگران را گیج نکنید و بیهوده به آنها امواج مرموز نزنید.

دی: CCA

شما افکار بلندپروازانه ای در ذهن دارید که ممکن است نتوانید آنها را به تجربیات واقعی خود تبدیل کنید. این روزها ممکن است در روابط خود شکست بخورید زیرا به واقعیت موضوع توجه نمی کنید و اجازه می دهید خیال پردازی های تان به راه بیفتد. تا زمانی که قوانین دنیای مادی را زیر پا نگذارید، می توانید از دنیای خیال بهره مند شوید. اشکالی ندارد که در دنیای شاعرانه خود گم شوید، اما یادتان باشد به موقع از خواب بیدار شوید.

بهمن: اوه

سعی کنید در تعاملات خود خلاقیت خود را به شیوه های زیبا بیان کنید. یه جوری باید جادوی قلبت رو پیدا کنی. امروز را بیهوده سپری نکنید و بی هدف سرگردان نباشید. از گنجینه های دنیای دیگر غافل نشوید و آنها را وارد دنیای واقعی کنید. برای اینکه بیشترین بهره را از آن ببرید، دنیای واقعی و دنیای دیگر را با هم ترکیب کنید.

اسفند: بابا

صحبت کردن با یک دوست درباره احساساتتان امروز شروع خوبی است، اما کافی نیست. اگر می‌خواهید حرف‌هایتان تأثیر بگذارد، کمی نمک اضافه کنید، اما مراقب باشید در این کار زیاده‌روی نکنید، زیرا ممکن است برای بسیاری از افراد زیاد نباشد. به یاد داشته باشید که از موضوع اصلی منحرف نشوید. با اطرافیان خود مهربان باشید و حقیقت را به آنها بگویید.

امیدواریم از فال خودت رازی بوده باشی و در ادامه در قسمت نظرات برامون صحت فال رو بنویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا