ترندهای روز

فال ابجد امروز شنبه ۲ تیر ماه 1403/ فال امروزتو ببین

فال امروز خودتو در قسمت منهای تحلیل بخون.
تمام سعی خودمون رو میکنیم که هر روز فال مرتبط با شمارو در این صفحه به اشتراک بگذاریم.

فال امروز شنبه ۱۱ اسفند ماه ابجد تیر ماه ۱۴۰۳; فال ابجد یکی از جالب ترین فال هاست. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی است. در فال ابجد می توانید ببینید که ۴ حرف A، B، C، D بر اساس ماه تولد شما چگونه چیده شده اند.

انسان همیشه به دنبال راهی برای درک آینده خود بوده است. در ایران این عمل از قدیم الایام با پذیرفتن انواع فال ها انجام می شده است.

فال حرف ابجد یکی از فال های قدیمی است که طرفداران خاص خود را دارد. حروف ابجد روشی برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که بر اساس الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده اند. گاهی اوقات از این روش برای شماره گذاری عناصر یا صفحات استفاده می شود.

از الفبای ابجد برای تطبیق اعداد و کلمات نیز استفاده می شود. به این صورت که برای هر حرف کلمه که می خواهند به عدد تبدیل کنند، عدد مربوطه را از جدول زیر می گیرند و اعداد به دست آمده را جمع می کنند. مثلاً در این روش کلمه «علی» «۱۱۰» و «یا علی» «۱۲۱» است.

فال ابجد یکی از جالب ترین فال هاست. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی است. در فال ابجد می توانید ببینید که چگونه ۴ حرف A، B، C، D بر اساس ماه تولد شما چیده شده اند. بسیاری نبوت ابجد را به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال، حروف ابجد برای هر ماه فال تعیین شده است و نام این ماه ها عبارتند از:

حمل

گاو نر

دوقلوها

سرطان

اسد

قله

مرحله

عقرب

قوس

به طور جدی

سطل

نهنگ

در زیر فال ابجد امروز ۱۱ تیرماه را برای متولدین هر ماه و همراه با ما گردآوری کرده ایم:

فروردین:یک قبل از میلاد

ممکن است بخواهید نقش خود را با کار بیشتر انجام دهید، اما واقعاً نمی خواهید تنها کسی باشید که این کار را انجام می دهد. با کسانی که شما را امر و نهی می کنند روبرو شوید. به آنها اجازه ندهید که به روش خود ادامه دهند زیرا فکر می کنند همه چیز تحت کنترل آنهاست.

اردیبهشت:DCA

با کسی ملاقات می کنید که علاقه نشان می دهد و شما را تحسین می کند. اگر آن شخص احساس کند که شما علاقه ای ندارید، فرصت دیگری نخواهید داشت.

خرداد: به طور جدی

معمولاً به نتیجه اهمیت می‌دهید، اما اکنون ترجیح می‌دهید گنج‌های پنهان را پیدا کنید تا اینکه به یک سرگرمی ساده بپردازید. فقط به یاد داشته باشید که این گنجینه ها ربطی به آنچه دیگران فکر می کنند ندارند، بلکه فقط به ارزش های شخصی شما و کاری که با دیگران انجام می دهید ربطی دارند.

تیر:ببب

هفته آینده زمان زیادی ندارید زیرا زندگی شما روز به روز جدی تر می شود و نمی توانید از انجام تعهدات حرفه ای خود امتناع کنید. بنابراین، باید قدم به قدم به کار خود نزدیک شوید.

مرداد: تاکسی

اطمینان حاصل کنید که به تعهدات خود کاملاً آگاه هستید و آنها را دنبال کنید. البته این بدان معنا نیست که باید خود را مشغول نگه دارید، بلکه به این معناست که باید کاری را که شروع کرده اید به پایان برسانید. زیرا امروز روز رویاهای بلندپروازانه نیست.

شهریور: cbd

اگر امروز روز کاری شماست، برنامه های خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانید یک ساعت را با دوستان خود بگذرانید. اما اگر با آنها برای شام بیرون بروید و فقط در مورد سیاست تجاری صحبت کنید، این سفر اصلا ارزشش را ندارد. در عوض، باید صحبت کنید و رویاها و خواسته های خود را با کسانی که شما را درک می کنند در میان بگذارید.

مهر:بی بی سی

همه فکر میکنن آدم صادقی هستی در حالی که دارن فریب میخورن!! البته شما در مورد چیزهای خیلی مهم به آنها دروغ نگفتید، بلکه فقط رازی را از آنها پنهان کردید که ربطی به حقیقت نداشت. فقط باید قبل از صحبت در مورد افکارتان، آنچه را که برایتان مهم است، اولویت بندی کنید.

آبان:DBC

به نظر می رسد که شما گرمتر از همیشه هستید و می خواهید افراد بیشتری را ملاقات کنید. به جای اینکه تمام افکارتان را روی کارتان متمرکز کنید، بیشتر درباره احساساتتان با دوستانتان صحبت کنید. اگر این کار را انجام دهید، آنها نسبت به شما محبت بیشتری پیدا می کنند.

آذر: بی سی ای

امروز نمی توانید بی حوصلگی و بدخلقی خود را تحمل کنید. مطلقاً هیچ راهی وجود ندارد که او بتواند کاری جز شادی و تفریح ​​انجام دهد. اما وقتی کار ناتمام دارید، درست نیست که تمام وقت و انرژی خود را صرف تفریح ​​و بازی کنید.

دی:DAC

حتی اگر زمان کافی برای صحبت عمیق با دوستان خود در مورد مشکلات خود نداشته باشید، حداقل اگر آنها دلیل استرس شما را درک کنند، احساس بهتری خواهید داشت.

بهمن:adc

لازم نیست تمام دنیا را فتح کنید!! فقط این را بدانید که نحوه انتقال نقاط ضعف خود به دیگران می تواند دعوت به یک رابطه عاشقانه باشد.

اسفند:bdd

حتی اگر کاملاً توانا و زیبا باشید و مورد پسند دیگران باشید، باز هم احساس رضایت کامل ندارید. شما باید فراتر از ظاهر خود و دیگران نگاه کنید تا بفهمید واقعا چه اتفاقی افتاده است.

*توجه: این مقاله به منزله تایید توصیه های ارائه شده در فال نیست و صرفا جنبه سرگرمی دارد.

راضیه میرزاحیدری

امیدواریم از فال خودت رازی بوده باشی و در ادامه در قسمت نظرات برامون صحت فال رو بنویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا