طلا و ارز

قیمت دلار امروز 19 آذر 1402/ چپ بازارساز پر شد

به گزارش ایران تحلیل:
قیمت دلار امروز ۱۹ است آذر در نیمه اول کانال ۵۰۰۰۰ تومان بود. اما سرنوشت دلار چیست و قیمت این اسکناس به کجا می رود؟به گزارش ایران تحلیل، قیمت دلار امروز با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۵۰ هزار و ۳۵۰ تومان بود. قیمت دلار فردا در بازار حدود ۵۰ هزار و ۴۵۰ تومان است که نشان از تمایل بازار به افزایش قیمت دارد.

قیمت دلار هرات امروز ۱۹ است آذر ماه به ۵۰ هزار و ۲۴۰ تومان رسیده که نسبت به روزهای گذشته تغییر چندانی نکرده است.

در مجموع فعالان بازار ارز می گویند امروز بازار متوقف شده و قیمت دلار در محدوده مشخصی در نوسان است. این ثبات قیمت مورد قبول بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار است آذر منتظر افزایش قیمت دلار بودند. چرا که با افزایش تقاضا در آخرین ماه سال، قیمت دلار باید افزایش می یافت.

اما قیمت ها افزایش پیدا نکرد و به همین دلیل معامله گران معتقدند بازارساز دستش را پر کرده و با دستکاری ارزی از رشد قیمت دلار جلوگیری کرد. اما سوال اینجاست که بازارساز تا کی می تواند با این دست بازار را کنترل کند و از افزایش قیمت جلوگیری کند.

کارشناسان اقتصادی معتقدند ثبات قیمت دلار ماهیتی کوتاه مدت دارد و بازارساز می تواند در بازه زمانی معینی قیمت دلار را در محدوده دلخواه خود نگه دارد و پس از آن بازار صعودی خواهد داشت. چرا که واقعیت های اقتصاد ایران منجر به افزایش قیمت دلار می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا