طلا و ارز

قیمت دلار امروز 2 بهمن 1402

به گزارش ایران تحلیل:


قیمت دلار سومین روز هفته را با کاهش ۱۰۰ تومانی آغاز کرد. فراز و نشیب های محدود قیمت دلار از ابتدای هفته ادامه داشته است. برخی از فعالان بازار ارز معتقدند نرخ ارز سیاستگذار باعث مهار قیمت دلار شده است.به گزارش ایران تحلیل، قیمت دلار در سومین روز هفته ۱۰۰ تومان کاهش یافت و روز شنبه به محدوده ۵۳ هزار و ۶۰۰ تومان بازگشت.

اسکرین شات 22 ژانویه 2024 در 12:02:29 ب.ظ

معامله گران بازار ارز در روزهای اخیر به طور مستمر اخبار مربوط به درگیری در منطقه را دنبال کرده و معتقدند حضور مستقیم ایران در تنش های هفته گذشته به برنامه های این سیاستمدار پایان داده است. پس از این اتفاقات محدوده ۵۱ هزار تومان شکسته شد و دلار طی سه روز ۲۲۵۰ تومان افزایش یافت.

با وجود دستکاری های ارزی سیاست گذاران برای متعادل سازی عرضه و تقاضای دلار، قیمت این اسکناس از محدوده ۵۳ هزار تومانی خارج نشده است. فعالان بازار ارز منطقه مذکور محدوده ۴۹ هزار تومانی را قیمت جدید دلار برای تکرار الگوی پاندولی می دانند.

قیمت دلار امروز در بازارهای اطراف روند نزولی دارد. دلار سلیمانی ۱۵۰ تومان کاهش یافته و به ۵۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است. دلار هرات با افت ۱۰۰ تومانی ۵۳ هزار تومان از دست داد و ۵۲ هزار و ۹۹۰ تومان معامله می شود. درهم امارات با افت ۴۰ تومانی با قیمت ۱۴ هزار و ۷۹۰ تومان معامله می شود.

برای گزارش های بیشتر به صفحه طلا و ارز مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا