طلا و ارز

قیمت دلار امروز 21 خرداد 1403

به گزارش ایران تحلیل:


قیمت دلار امروز در کریدور پنجم ۳۵۰ تومان کاهش یافت و یک پله کاهش یافت. تتر در سومین روز هفته با وجود کاهش قیمت دلار رشد کرد و به کانال ۵۹ هزار تومانی صعود کرد.به گزارش ایران تحلیل، قیمت دلار روز دوشنبه با کاهش ۳۵۰ تومانی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک پله سقوط کرد.

اسکرین شات 10 ژوئن 2024 ساعت 12:19:02 ب.ظ

لازم به ذکر است در زمان نگارش این گزارش، اسکناس دلار در انتهای کانال هشتم کریدور پنجم در حال معامله است. برخی از فعالان بازار ارز بر این باورند که معامله گران منتظر انتخابات ریاست جمهوری هستند و این موضوع باعث شفافیت در معاملات ارز می شود.

اقتصاددانان تأثیر سیگنال‌های سیاسی در هفته گذشته را ناچیز می‌دانند و احتمال می‌دهند که کاهش قیمت دلار از یک فصل به طور مستقیم به تصمیمات سیاست‌گذاران بستگی دارد.

سهم یورو بیشترین کاهش قیمت را به ثبت رساند

لازم به ذکر است قیمت درهم امروز ۱۶ هزار و ۱۱۰ تومان و نسبت به روز گذشته ۱۴۰ تومان کاهش داشته است. قیمت تتر برخلاف کاهش قیمت دلار ۲۵۰ تومان افزایش یافته و ۵۹ هزار و ۲۵۰ تومان معامله می شود.

لازم به ذکر است قیمت اسکناس و حواله دلار در روز دوشنبه تغییری نداشته است. اسکناس دلار امروز ۴۵ هزار و ۵۰۸ تومان و حواله دلاری ۴۲ هزار و ۴۹۱ تومان قیمت داشت.

برای گزارش های بیشتر به صفحه طلا و ارز مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا