بانک و بیمه

مشارکت بانک سپه در پویش «چله خدمت» با حمایت از رونق تولید و اشتغالزایی

به گزارش ایران تحلیل به نقل از بانک سپه، ابراهیمی به همراه مصطفی پرتوفکنان عضو هیات مدیره، سید بابک ابراهیمی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری، سید مصطفی سیدهاشمی رئیس هیات مدیره و ابوذر سروش مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با حضور در بخش های مختلف این دو واحد بزرگ صنعتی و معدنی، با مدیران و کارکنان این دو واحد دیدار و گفتگو کرد.

در نشست مشترک مدیرعامل بانک سپه با مدیران شرکت های صنعتی و معدنی گل گهر و گهرزمین سیرجان، اجرای طرح های عمرانی و ارتقای کیفی بنگاه ها بر اساس بررسی مشکلات و مشکلات مرتبط با این صنعت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. خطوط تولید برای تکمیل زنجیره ارزش در واحدهای مذکور.

حضور با هدف تامین منافع ملی شرکت های صنعتی و معدنی گل گهر و گهرزمین در منطقه گل گهر سیرجان چندین دهه است که زیر چتر حمایت بانک سپه قرار دارد و هدف این بانک: تامین منافع ملی و رفع نیازهاست. بخش های مختلف اقتصاد برای آهن و فولاد در این مجموعه ها به طور مستمر حضور دارند.

با سرمایه گذاری در واحدهای صنعتی و معدنی گل گهر و گهرزمین سیرجان، علاوه بر ایجاد فرصت برای تولید محصولات استراتژیک از جمله فولاد و آهن مورد نیاز بخش های مختلف اقتصاد، از طریق تامین مالی مستقیم و غیرمستقیم پروژه های عمرانی در این راهبردهای صنعتی و صنعتی. واحدهای معدنی ایجاد شغل برای صدها نفر در سراسر کشور به ویژه در استان کرمان به هزاران نفر خدمات رسانی کرده است.

منطقه معدنی گلغار با داشتن معادن غنی از سنگ آهن یکی از مهمترین مراکز معدنی و صنعتی خاورمیانه محسوب می شود و پتانسیل تبدیل شدن به منطقه ای بزرگ و رقابتی در سطح جهانی را دارد و بانک سپه قصد دارد به این منطقه کمک کند. صنعت کرمان حامی توسعه کشور و به ویژه استان است.

بر اساس این گزارش، شرکت صنعتی و معدنی گهرزمین با داشتن ۶۴۰ میلیون تن ذخایر زمین شناسی و مشارکت فعال در توسعه پایدار زنجیره ارزش محصولات معدنی و صنعتی، تولید سالانه ۲۰ میلیون تن سنگ آهن، ۸ میلیون تن کنسانتره. تولید ۳.۵ میلیون تن گندله، ۳.۵ میلیون تن آهن اسفنجی و ۱.۵ میلیون تن فولاد به عنوان اهداف تعیین شده تعیین شد. این شرکت علاوه بر تامین بخشی از محصولات مورد نیاز تولیدکنندگان، در حال حاضر با سرمایه گذاری در سایر بخش ها نقش مهمی در توسعه منطقه ایفا می کند.

شایان ذکر است حدود ۴۲ درصد از سهام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و بیش از ۵۰ درصد از سهام شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین به طور مستقیم و غیرمستقیم متعلق به شرکت های وابسته به گروه مدیریت سرمایه گذاری امید بانک سپه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا