اخبار اقتصاد ایران

معرفی پرفکت مانی و بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خرید و فروش آن

در صرافی ارز دیجیتال ایران، کاربران بدون نگرانی از مسدود شدن حساب و دارایی خود می توانند این تراکنش ها را انجام دهند.

با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در صرافی معتبر ارز دیجیتال ایرانی، می توانید کوپن های پرفکت مانی را به ارزهای دیجیتالی مانند ارز دیجیتال شیبا اینو، بیت کوین و … تبدیل کنید. پرفکت مانی یک سیستم پرداخت مالی بین المللی مانند وب مانی، پی پال است. و غیره که برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت ایجاد شده است. اما برخلاف این سیستم ها، هیچ تحریمی برای کاربران ایرانی وجود ندارد و می توان از آن برای انتقال نقدی بدون نیاز به حساب بانکی استفاده کرد. افراد می توانند موجودی حساب پرفکت مانی خود را به انواع ارزهای رایج دنیا مانند دلار، یورو و غیره و حتی ارز دیجیتال شیبا اینو، اتریوم، تتر و غیره در یک صرافی معتبر ارز دیجیتال تبدیل کنند. در صرافی ارز دیجیتال ایران، کاربران بدون نگرانی از مسدود شدن حساب و دارایی خود می توانند این تراکنش ها را انجام دهند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با نماد SHIB یک آلتکوین است که متعلق به شبکه اتریوم است و از نظر مکانیزم اثبات سهام مانند بلاک چین اتریوم عمل می کند. بنابراین با توجه به این موضوع می توان به آینده ارز دیجیتال شیبا اینو امیدوار بود. همچنین بر اساس آینده روشن پیش بینی شده برای ارز دیجیتال شیبا اینو، بسیاری از صرافی های معتبر ارز دیجیتال در سراسر جهان از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. می توانید در این صرافی معتبر ارز دیجیتال تراکنش های پرفکت مانی انجام دهید و حتی در ارزهای دیجیتال مختلف مانند ارز دیجیتال تتر، دوج کوین و شیبا اینو سرمایه گذاری کنید.

پرفکت مانی، نسل جدیدی از سیستم های پرداخت آنلاین

اگر با این سوال برخورد کرده اید بهترین پول چیست؟ در پاسخ می توان گفت که این سیستم مانند وب مانی، پی پال، ویزا کارت، اسکریل و … یک سیستم پرداخت جهانی برای انتقال دارایی ها در سطح بین المللی است. با این تفاوت که برخلاف سایر سیستم ها، این سرویس برای کاربران ایرانی ممنوع نیست. کاربران ایرانی می توانند با استفاده از این سرویس بدون نگرانی از مسدود شدن سرمایه و حساب خود معامله کنند. همچنین با استفاده از خدمات خرید و فروش پرفکت مانی در صرافی معتبر ارز دیجیتال ایرانی، می توانید حساب پرفکت مانی خود را در سریع ترین زمان شارژ کنید. یکی از مهمترین کاربردهای این سامانه برای ایرانیان استفاده از آن به عنوان روش پرداخت برای دستیابی به درآمد بین المللی است.

افراد می توانند موجودی حساب پرفکت مانی خود را در صرافی آنلاین کوپن پرفکت مانی به ارزهای رایج دنیا مانند دلار، ریال، یورو و … تبدیل کنند و یا با انتقاد و فروش آنلاین پرفکت مانی، نتیجه سفارش خود را در حساب خود در آدرس زیر مشاهده کنند. کوتاه ترین زمان از جمله کاربردهای واچر پرفکت مانی می توان به انتقال ارز، شارژ حساب پرفکت مانی و پرداخت در سایت های خارجی اشاره کرد. خرید، فروش کوپن پرفکت مانی و شارژ فوری حساب باید در یک صرافی ارز دیجیتال قابل اعتماد انجام شود.

مزایای استفاده از پرفکت مانی آنلاین برای کاربران ایرانی

در زیر به برخی از مزایای این سرویس برای کاربران ایرانی و ایرانی اشاره کرده ایم:

 • بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری
 • قابل استفاده برای انتقال نقدی
 • بدون نیاز به پرداخت مالیات بر درآمد معاملات
 • امکان دسترسی به جزئیات تراکنش

روش های شارژ حساب پرفکت مانی

روش های مختلفی برای شارژ حساب این سرویس وجود دارد. با استفاده از یکی از روش های زیر می توانید حساب خود را شارژ کنید:

 • تبدیل وب مانی به پرفکت مانی
 • با خرید کوپن پرفکت مانی شارژ کنید
 • با بیت کوین شارژ کنید
 • شارژ با صرافی آنلاین ارز دیجیتال

خرید پرفکت مانی در صرافی آنلاین کوپن پرفکت مانی

یکی از خدمات این سرویس خرید کوپن پرفکت مانی، فروش آنی اکانت و شارژ آن است. ووچر مانند یک کارت شارژ مجازی است که با مبلغ دلخواه صادر می شود و افراد می توانند از طریق آن پرداخت های خود را انجام دهند. در واقع با خرید کوپن پرفکت مانی می توانید با خیال راحت به هر شخصی در هر کجای دنیا ارز انتقال دهید. همچنین امکان نقد، فروش و خرید پرفکت مانی در ایران به صورت آنی و خودکار در صرافی معتبر ارز دیجیتال وجود دارد. صرافی آنلاین واچر پرفکت مانی به افراد این امکان را می دهد که کوپن خود را با مبلغ دلخواه خریداری کنند و بدون افتتاح حساب در این سامانه از مزایای آن استفاده کنند.

تسهیلات صرافی ارز دیجیتال ایران

یکی از ساده ترین و رایج ترین روش های خرید و فروش ارز دیجیتال مراجعه به معتبرترین آن است صرافی ارز دیجیتال ایرانی آنلاین است. در بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانیان، سرعت تراکنش ها و امنیت کاربران برای خرید و فروش مطمئن تضمین می شود. همچنین کاربران می توانند در صرافی های ارز دیجیتال مورد تایید پلیس فتا اقدام به خرید و فروش و سرمایه گذاری در انواع ارزهای دیجیتال مانند شبا اینو، اتریوم، تتر و … کنند. معتبرترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی با پشتیبانی حرفه ای و پنل قدرتمند و مطمئن به عنوان واسطه بین خریداران و فروشندگان انواع ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می کند.

خرید و فروش و انجام معاملات حتی در بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی به دلیل خطر تحریم شدن کاربران ایرانی و مسدود شدن دارایی های آنها توصیه نمی شود. در زیر برخی از ویژگی های بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان آورده شده است:

 • بازار معاملات پیشرفته
 • خرید و فروش فوری
 • کیف پول اختصاصی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • سپرهای امنیتی پیشرفته
 • تنوع سکه و سبد معاملاتی
 • هزینه های کم
 • سرعت بالا

خرید شیبا اینو (SHIB) در صرافی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال شیبا اینو با نماد SHIB در بلاک چین اتریوم راه اندازی و ایجاد شد. این ارز به دلیل رقابت شدید و تلاش زیاد برای پیشی گرفتن از دوج کوین به عنوان قاتل دوج کوین معرفی شده است. ویژگی های مهم ارز دیجیتال شیبا این را می توان به توانایی NFT، نوسانات بالا، قیمت توکن ارزان و استفاده از قراردادهای هوشمند به دلیل ایجاد این شبکه ارزی در شبکه اتریوم نسبت داد. از سوی دیگر کاربرد این ارز دیجیتال استفاده از اشکال مختلف توکن های مرتبط مانند توکن SHIB، توکن BONE و توکن LEASH است. سکه شیبا اینو یک توکن ERC-20 است که مستقیماً توسط بلاک چین اتریوم پشتیبانی می شود.

بنابراین این ارز دیجیتال نیز بر اساس مکانیزم اثبات سهام عمل می کند و امنیت آن نیز بر این اساس تامین می شود. همچنین ریوشی، بنیانگذار این ارز دیجیتال گفته است که تصمیم دارد با استفاده از شبکه بلاک چین دو لایه، یک شبکه غیرمتمرکز بسازد.

خرید شیبا اینو (SHIB) به دلیل افزایش قیمت ارز شیبا و افزایش ناگهانی قیمت این ارز و دلایل دیگر به یکی از گزینه های سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. امروزه سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از راه های درآمدزایی در خارج از ایران است. البته برای این منظور خریداران و سرمایه گذاران باید آینده ارز شیبا، اخبار جدید شیبا امروز و قیمت فعلی آن را برای خرید شیبا در نظر بگیرند. می توانید حساب خود را در صرافی معتبر ارز دیجیتال ایرانی شارژ کنید، ارز دیجیتال شیبا اینو را با خیال راحت و با سرعت بالا بخرید و بفروشید و نقد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا