اخبار اقتصاد ایران

واردكننده هایی كه در منطقه آزاد انزلی به تولید‌كننده تبدیل شدند

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از سه مجتمع تولیدی صنعتی:

در ادامه بازدیدهای میدانی، محمد سجاد سیاهکارزاده، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان از سه شرکت تولیدی صنعتی که مراحل تولید آزمایشی خود را سپری می کنند برای شروع به کار رسمی بازدید کرد.

ایران تحلیل، محمد سجاد سیاهکارزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی برای آغاز به کار رسمی از سه شرکت تولیدی صنعتی که مراحل تولید آزمایشی خود را سپری می کنند بازدید کرد.

در این برنامه کاری که با حضور معاون رئیس جمهور و مدیران معاونت اقتصادی رئیس جمهور، مدیران اداره کل و روابط عمومی سازمان برگزار شد، مدیرعامل سازمان با حضور در محل آخرین مراحل ساخت و بهره برداری از آنها آشنا شد. شرکت های مذکور و از کمیت و کیفیت اقدامات انجام شده مطلع گردید. گرفت

بنابراین گزارش سیاهکارزاده و هیئت همراه از شرکت پوشاک پرین فعال در زمینه تولید پوشاک، وزین آرین رخام تولید کننده یخچال های صنعتی و پارس تول تندیس تولید کننده ابزارآلات صنعتی بازدید کردند و طی آخرین وضعیت از The Status بازدید کردند. از تولیدات آزمایشی سه مجموعه تولیدی فوق قرار گرفت.

از نکات جالب توجه واحدهای تولیدی فوق این است که هر سه مجموعه واردکننده کالا و محصولات تولیدی خود را انجام می‌دادند که در سال‌های اخیر توسط سازمان منطقه آزاد انزلی با مشاوره و مشوق‌های حمایتی بر اساس قوانین و مقررات ارائه شده است. مقررات مناطق آزاد و در راستای اجرای اسناد. بر اساس ماده ۱۱ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، فناوری تولید کالاهایی که وارد کشور می شد را به کشور منتقل کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا