فرهنگ و هنر

پیش بینی بورس فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲

در این خبر توضیحاتی درباره پیش بینی بازار سهام فردا سه شنبه ۲۴ آمده است بهمن ماه ۱۴۰۲ پرداخت شده است. آیا بازار سهام در روز سه شنبه افزایش می یابد؟


ایران تحلیلی –

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه ۲۳). بهمن) با کاهش هشت هزار و ۲۰۳ واحدی به ارتفاع ۲ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحدی رسید.

شاخص هم وزن با ۵۱۸ واحد کاهش به ۷۳۴۷۹۶ واحد رسید. نمادهای «شبندر، وبملت، شپنا، وغدیر، وپارس، اخبار و هخشتی» بیشترین تاثیر را بر شاخص داشتند و همگی باعث افت شاخص شدند.

شاخص فرابورس در پایان معاملات امروز با ۲۱۴ واحد کاهش به رقم ۲۵ هزار و ۲۲۵ واحد رسید. نمادهای «بپس، شگویا و سپهر» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند.

پیش بینی بازار سهام فردا

با توجه به اینکه شاخص کل بورس در اولین روز معاملاتی هفته جاری شنبه ۲۱ می باشد بهمن این ماه با افزایش ۲ هزار و ۷۹ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار و ۱۰۵ واحدی و روز دوشنبه با ۸ هزار و ۲۰۳ واحد کاهش در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحدی قرار گرفت. و این نوسانات بورس، احتمال ریزش بورس در روز سه شنبه دور از انتظار نیست، زیرا همانطور که تاریخ بورس در روزهای اخیر نشان می دهد به یکباره تغییر جهت می دهد، بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا بازار سهام در اوج روند یا سقوط خواهد بود. ? فردا سه شنبه ۲۴ بازار سهام است بهمن آیا ماه می افتد؟

همانطور که قبلاً گفتیم، بازار سهام کاملاً قابل پیش بینی نیست و اخبار مختلفی می تواند بر این شاخص تأثیر بگذارد.

بازار سهام در روز سه شنبه چه می شود؟ آیا بازار سهام در روز سه شنبه به اوج می رسد یا سقوط؟ با این رفتار دوگانه، بورس نزولی می کند یا صعودی؟دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا