فرهنگ و هنر

«زخم کاری» از راه رسید :: ایران تحلیل

فصل جدید سریال زخم کاری اعلام وصول .

به گزارش ایران تحلیل، سریال زخم کاری آنها مجوزهای اولیه خود را از ساترا دریافت کرده اند و به زودی پس از دریافت مجوز انتشار در سبد محتوای شبکه نمایش خانگی در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

محمدحسین مهدویان با انتشار تصویر جدیدی از فصل سوم سریال «زخم کاری» از آغاز پخش این سریال از اواسط بهار خبر داد.

او نوشت: این روزها به سختی کار می کنیم، قسمت های جدید وسط بهار زخم کاری تا برای تماشای شما آماده شود این داستان طولانی است. هفته های زیادی از سال ۱۴۳۳ با شما خواهیم بود. منتظر مالک و داستان هایش باشید. این سال است زخم کاری است”.

سریال ها و برنامه های «کنسرتینو»، «فصل دوم هفت»، «بازنده»، «ساعت صفر»، «پدرخوانده ۳»، «در انتهای شب»، «کار زخمی ۳»، «مادرخوانده» گرابت، جیغ، جوکر ۲، عزازیل، علی جناب و ۲۵ میلی متر که مجوز اولیه خود را از ساترا دریافت کرده اند نیز به زودی پس از دریافت مجوز انتشار در سبد محتوا در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. شبکه تلویزیون خانگی

روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوتی و تصویری در فضای مجازی اعلام کرد: «ساترا در اسفند ماه گذشته و نوروز امسال با برگزاری جلسات فوق العاده شورای پروانه ساخت سریال ها و برنامه های شبکه نمایش خانگی سعی در ارائه سبد متنوعی از محصولات سالم و مناسب در نوروز ۱۴۰۳ داشت.

ساترا با توجه به تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان امسال با هدف ارتقای کمی و کیفی محصولات شبکه تلویزیونی خانگی و دسترسی کاربران به محتوای جذاب، سالم و مفید، سعی در برگزاری جلسات فوق العاده ای داشت. شورای صدور مجوز به منظور صدور مجوز انتشار. به سریال ها و برنامه های مناسب خانواده های ایرانی توجه ویژه داشته باشید.

بر اساس این گزارش، سریال «فرصت» به کارگردانی مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی، «آمرلی» به کارگردانی احمد ابراهیم احمد و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری، «جنگل آسفالت» به کارگردانی پژمان تیمورتاش و نویسندگی مشترک پژمان تیمورتاش. و مهدی اسدزاده، «آفای» «تهران» به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی مشترک پیمان معادی و پویا مهدوی زاده، «آقای خنده» به نویسندگی آرمان صبوری و کارگردانی امیرعباس لطیفی و «شهر هرت» به کارگردانی محمدرضا ممتاز. و به تهیه کنندگی داریوش بابائیان آثاری هستند که پخش می شوند فروردین ۱۴۰۳ در شبکه نمایش خانگی آغاز شد.

همچنین فصل دوم برنامه های «ساداتو» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد جوادزاده و اجرای محسن کیایی و «همزاد من» به نویسندگی و کارگردانی مسعود حقی، تهیه کنندگی محسن اسداللهی و اجرای یوسف تیموری، برنامه «عیدیده» به تهیه کنندگی امین. کرابی به کارگردانی امین کفاش زاده و اجرای امیرحسین قلازی و قلب به تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای بشیر حسینی نیز از جمله آثاری است که در نوروز امسال پخش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا