ورزشی

مصدومیت تلخ جهانبخش ادامه دارد

علیرضا جهانبخش در اولین بازی تیم ملی ایران در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ آسیا در ترکیب مقابل هنگ کنگ حضور ثابتی داشت اما به دلیل مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و در بازی رفت تعویض شد. دقیقه ۷۴ و با عصبانیت زمین را ترک کرد و روی نیمکت نشست. او گفت که اکنون مصدومیتش ادامه دارد.

در شرایطی که کادر پزشکی تیم ملی پس از دیدار ایران و هنگ کنگ تایید کردند که علیرضا جهانبخش یک هفته تا ۱۰ روز دیگر می تواند به میادین بازگردد، اما او باید حداقل یک ماه صبر کند تا به میدان برود. بازی اول و ستاره هنوز مصدوم است. فاینورد به او اجازه بازی در مسابقات باشگاهی را نداد.

تیم فوتبال فاینورد شب گذشته در چارچوب هفته پانزدهم لیگ اردیویسه هلند به مصاف ولندام رده هفدهم رفت و با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید.

علیرضا جهانبخش پس از تعویض در دیدار مقابل هنگ کنگ، در دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان شرکت نکرد و پس از بازگشت به هلند در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید اسپانیا و سه بازی متوالی در لیگ اردیویسه هلند مقابل تیم ملی هلند. Excelsior، آیندهوون. و ولندام غایب بوده است.

ملی پوش ایرانی فاینورد که در فصل جاری لیگ اردیویسه هلند هشت بازی انجام داده و در چهار بازی تعویضی در لیگ قهرمانان اروپا یک گل و یک گل به ثمر رسانده است، امیدوار است شرایط بازگشت به میادین را فراهم کند. در اسرع وقت و دوباره می تواند در تیم هلند قرار گیرد.

تیم فوتبال فاینورد چهارشنبه شب آینده در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سلتیک اسکاتلند می رود که علیرضا جهانبخش امیدوار است پس از یک ماه به میادین بازگردد و مقابل همان تیم گلزنی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا