اخبار بورس

نمادهای نیروگاهی در آبان چه کردند؟

فروش نمادهای نیروگاهی در آبان ماه زیر ذره بین ایران تحلیل:

چیزی را گزارش کنید نبض بازار سهامدر این مطلب می خواهیم به بررسی گزارش فروش ماهانه گروه نیروگاهی که شامل ۱۱ نماد می باشد بپردازیم. این نمادها در آبان ماه چه کرد؟

بیشترین و کمترین فروش در آبان ماه؟

سمبل غیب گو با گردش مالی ۶۱۱۷.۹ میلیارد تومان بیشتر اندازه گیری و بخنوج با ۲۷.۵ میلیارد تومان گردش مالی کمترین فروش که در آبان شما ماه را به خود اختصاص داده اید.

بیشترین و کمترین رشد فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل

غیب گو در آبان ماه رشد فروش ۱۰۹ درصدی در مقایسه با آبان سال گذشته بیشترین رشد فروش را داشت و به همین دلیل به این نماد نسبت داده شد. همچنین فروش با عظمت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد کاهش تجربه کرد و بدترین عملکرد را در این زمینه به خود اختصاص داد.

بیشترین رشد و بیشترین کاهش نسبت به میانگین ۱۲ ماهه

از نو غیب گو با رشد فروش ۷۷ درصدی در مقایسه با میانگین ۱۲ ماهه بهترین نماد از این نظر لقب گرفت. همچنین فروش بمپنا در آبان ماه در مقایسه با میانگین فروش ۱۲ ماهه، کاهش ۳۱ درصدی تجربه کرد و در نتیجه بدترین عملکرد را در این زمینه داشت.

رشد فروش پاییزی نسبت به پاییز

با وجود اینکه دو ماه از فصل پاییز می گذرد، فروش همچنان ادامه دارد آباده در دو ماه پاییز امسال این مبلغ ۷۱ درصد از کل پاییز سال گذشته بود. بدترین عملکرد از این نظر متعلق به با عظمت ممکن است در این دو ماه فقط ۳۳ درصد کل فروش پاییز گذشته را پوشش می دهد.

چند نکته دیگر:

  • مطالعات این را نشان می دهد بهترین عملکرد فروش در آبان ماه به نمادهای گروه نیروگاهی غیب گو و بعد آباده و مولید متعلق به
  • تقریباً پرفروش ترین نمادهای گروه قدرت در ماه های اخیر روند رو به پایین داشت و فقط غیب گو میتوانست رکورد فروش از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا آبان بریک ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا