اخبار بورس

گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲

شاخص کل بورس روز شنبه ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ بالاخره با افزایش ۲۰۷۹ واحدی در کانال ۲۱۰۰۱۰۵ واحدی آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ را بخوانید.

چیزی را گزارش کنید نبض بازار سهامبورس امروز دوشنبه ۲۳ بهمن بیشتر:

خبر مهم امروز بورس:

۱- معاون صنعت حمل و نقل وزارت صمت: یکی از راه های ما برای پاسخگویی به مطالبات خودروسازان از قطعه سازان این بود که خودروها را با قیمت ۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه کنیم تا خودروسازان یک عدد را پرداخت کنند. بخشی از مطالبات قطعه سازان از محل درآمدهای حاصل از آن پوشش داده شود، اما این طرح بر بازار تاثیر منفی گذاشت و به همین دلیل مسکوت ماند.
۲- نماد شرکت ذوب آهن بیستون به بورس تهران اضافه شد: شرکت ذوب آهن بیستون با نماد “فابیستون” به لیست قیمت بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران اضافه شد.
۳- فگستر: پیشنهاد هیأت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت برای گسترش صنایع به ایرانیان / درصد افزایش سرمایه: ۳۳ درصد.
۴- عرضه اولیه سهام شرکت آردین نشاسته و گلوکز به روش ترکیبی تحت نماد معاملاتی آردین در بازار دوم فرابورس ایران در روز چهارشنبه ۲۵.۱۴۰۲.
۵- هاگردش: پیشنهاد هیئت به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت گردش راه آهن ایران.
درصد افزایش سرمایه: ۱۱ درصد/منبع افزایش سرمایه: سود انباشته
۶- دعوت به مجمع فولاد: مجمع عمومی عادی این شرکت جهت تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۰۲/۱۴۰۲ ساعت ۱۰ صبح تشکیل می گردد.
۷- هفتمین حراج حضوری شمش طلا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه صورت می گیرد.
۸- نماد معاملاتی سپرده هشتم به فرابورس اضافه شد.
۹- معافیت مالیاتی سود سپرده های بانکی در سال آینده: رئیس سازمان برنامه: معافیت مالیاتی سود سپرده های بانکی اعم از سپرده های اشخاص حقوقی و حقیقی بر اساس قانون مالیات های مستقیم و وصیت نامه به تصویب رسیده و می باشد. سال آینده بدون تغییر ادامه خواهد داشت.
۱۰- خرید کالا، تجهیزات و ماشین آلات از پرداخت حق بیمه معاف بود.
۱۱- وزارت ایمنی: قیمت جدید خودرو تغییر نمی کند

صف خرید و فروش در پیش گشایش

تعداد نمادهای موجود در صف خرید: ۴۴ نماد | ارزش صف خرید: ۸۱۰.۵ میلیارد تومان

تعداد نمادهای موجود در صف فروش: ۳۴ نماد | ارزش صف های فروش: ۳۵۴.۶ میلیارد تومان

این پیام در حال تکمیل شدن است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا