اخبار بورس

اخبار مهم بورس فردا ۲۷ اسفندماه

چیزی را گزارش کنید نبض بازار سهامبورس اوراق بهادار از فردا یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ آغاز به کار می کند که ممکن است این اخبار برای سهامداران اهمیت داشته باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از معاملات فردا این خبر را مطالعه کنید.

۱- «صباقر» در بازار دوم فرابورس پذیرفته شد: تقاضای پذیرش سهام سیمان باقران در بازار دوم فرابورس ایران در جلسه ۱۵/۱۲/۱۳۰۲ به شرح زیر ارائه شد. به شرطی که با تملک این شرکت موافقت شود.
۲- الحاق شرکت سرمایه گذاری دنیای سرمایه ایرانیان به بازار فرابورس ایران با نماد معاملاتی Ves Capital.
۳- الحاق شرکت رسام پلیمر به بازار دوم فرابورس ایران با نماد معاملاتی نامی.
۴- شهبورن سرمایه را ثبت کرد: بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ افزایش سرمایه از ۱۱۹۵۰۰۰۰ میلیون ریال به ۱۸۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال در مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسید.
۵- بهره برداری از پروژه در کرومیت: اخذ مجوز بهره برداری از شرکت صنعت بنا ماشین که شرکت توسعه معادن کرومیت کاوندگ بنا ۶۰ درصد سهام آن با ظرفیت اسمی ۱۲۰۰۰ تن در سال (تولید فروکروم پرکربن). ). ۲۶،
۶- پیشنهاد هیأت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه / درصد افزایش سرمایه: ۱۵۰ درصد.
۷- نماد معاملاتی زمانان حداکثر تا تاریخ ۰۱/۰۶/۱۴۰۳ متوقف می شود.
۸- کاهش نرخ سود ملک مسکونی از ۲۳ درصد به ۱۸ درصد: رئیس جمهور در خصوص کاهش نرخ سود ملک مسکونی از ۲۳ درصد به ۱۸ درصد، گفت: امیدواریم با این تصمیم ساخت واحدهای مسکونی انجام شود. سریع تر پیشرفت کن.»
۹- الحاق شرکت صنایع غذایی رضوی به بازار دوم ارز ایران با نماد معاملاتی nan_razavi.

۱۰- فهرست شرکت های توسعه و عرضه صنعت نیشکر در دومین بازار فرابورس ایران با نماد معاملاتی نیشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا